Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чат на потребителите

Go down 
+17
Niobe
Juno
Serpens
LadyOfAvalon
StregaLascivia
Desmoria
Gemini
UzuMe-
yuki
Dumnorix
MoonShadow
kaiku
SimReal
The Shadow
MeChYy
velvet_s
dragonfly_elf
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Kanja
асоциален
асоциален



Брой мнения : 2
Join date : 28.07.2014

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime28/7/2014, 00:43

Здравейте.
Много хубава идея да си направите точно определен по тематика форум.
Надявам се все някой още да се появява и тук от време на време.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime22/9/2014, 05:07

от време на време Smile фейсбук уби форумите Smile
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime25/10/2014, 19:09

Здравейте!

Честит първи сняг Very Happy
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime25/10/2014, 19:14



един поздрав за всички Very Happy
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime26/10/2014, 15:53

Добро утро прекрасни хора Very Happy
Аз подготвям Хелоин и в къщи всичко е в черно,златно и оранжево. Сега разглеждам рецепти за сладки и експериментирам
с тиква и кестениVery Happy
И сам взела метлата та се чудя да измета ли или да излета....

Върнете се в началото Go down
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime26/10/2014, 20:09

Е, Dumnorix, фейсбук може да убие много неща, но не и форумите. По-скоро има нужда от изтупване, позабърсване и пренареждане. Но няма как да стане без твое участие.
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime26/10/2014, 22:24

Niobe,минавай от тук по-често скъпа... защото в къщи няма никой и аз май сама си говоря Very Happy

За сега...
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime27/10/2014, 15:01

Добро утро прекрасна и успешна седмица пожелавам на всички Very Happy

Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime28/10/2014, 17:39

Добро утро мили хора Very Happy

Тук малко е замряло,но аз започвам да разчиствам,бърша прах и мета. Надявам се и някой друг да се присъедини и
да си спретнем един малък и уютен форум.
Гледам и камина има...
Но за сега обстановката е Хелоинска.... affraid паяжина,прах и мръсни стъкла на прозорци...
Та на този етап няма да летя с метлата,а ще мета.

Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime29/10/2014, 06:22

Добро утро Smile Изгря луната- Думнорик се събуди Smile
Как сте предсамхайнско ?
Върнете се в началото Go down
NEFERTITI
асоциален
асоциален
NEFERTITI


Брой мнения : 4
Join date : 20.10.2014
Age : 51

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime29/10/2014, 08:14

Здравейте и от мен това ще е първия ми хелоуин които ще празнувам. И аз се чудя само да мета или да полетя малко на метлата. Но маи ще ги редувам.

Поздрави:NEFERTITI Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime29/10/2014, 10:33

Привет прекрасни,привет и на тебе мила Very Happy
На вас ви е смешно,ама аз съм се увъртяла в тикви, кратуни и рецепти за сладкиши от тиква,кестени и ябълки и вобще купона ме е пълен.
В петък ще бодна една метла пред вратата с надпис " Моля Дамите с метлите до тук" и купона ще се се развихри.
Приготвила съм карти,руни,боб ... ще им гледам пожелание.
Днес една приятелка ми се обажда по тел. и ме пита "Кажи какво да донеса в петък?!"
а аз учудена " Как какво?!!! Кръв естествено",а тя" Добре де с какъв вкус на мерло,кабарне или мавруд..." Laughing
Дъщеря ми от сега се вихри с една шапка магесничка...
Просто чудеса...
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime29/10/2014, 15:36

Добро утро прекрасни хора Very Happy
Я да вида кой не е спал снощииии.....

Върнете се в началото Go down
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime30/10/2014, 04:20

Радвам се, че най-накрая се събуди! Форумът не е дал всичко от себе си, но... Smile Нищо не може да съществува на самотек. Всяко нещо има потребност да бъде задвижвано. Е, тук също е така. Smile
А иначе - да, готова съм. Smile



Поздравче от мен..
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime30/10/2014, 14:27

Добро утро прекрасни мои Very Happy
Навън е едно прекрасно мрачно време....а в къщи вече мирише на канала,карамфил и тиква. Сега ще запаля и огън в камината
и ще чака детенце да се събуди за да украсим кексчетата с глазура за да остане утре само да издълбая тиквата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Mar_Madhawk
новак
новак
Mar_Madhawk


Брой мнения : 12
Join date : 31.10.2015

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Привет!    Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime31/10/2015, 23:02

Привет на всички! Аз съм новият потребител, и имам причина да регистрирам тук. Вътрешната ми сила идва от природата и разбрах, че тя ми е Майка - Земя. Аз съм от Велико Търново, и съм новак-пантеист, и съм художник-живописец. Постепенно научавам неща от Уика, и наистина много ми харесвам. Честит празник за всички, които почитат Самхейн!


Последната промяна е направена от Mar_Madhawk на 1/11/2015, 01:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime31/10/2015, 23:40

Добре дошъл и честит празник и на теб... Smile
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime31/10/2015, 23:49

Добре дошъл и честит празник и на теб Smile
Търново е едно прекрасно място, в което живеят множество ценни и духовни хора, а това с което се занимаваш- живописта е прекрасно
Върнете се в началото Go down
Mar_Madhawk
новак
новак
Mar_Madhawk


Брой мнения : 12
Join date : 31.10.2015

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime1/11/2015, 01:40

До The Shadow и Dumnorix, благодаря Ви! Smile С огромни уважения!
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime1/11/2015, 20:48

Търново - там завърших психология, някои колежки се занимаваха с уика или с магия и имам наистина прекрасни спомени от този град от студентските си години.... Абе, да питам- ""Улицата"" - има ли го още това зведение?  Беше ми сред любимите навремето....
Върнете се в началото Go down
Mar_Madhawk
новак
новак
Mar_Madhawk


Брой мнения : 12
Join date : 31.10.2015

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime1/11/2015, 22:36

Честита Келтска Нова Година!
Отдавна няма. Заведението "Улицата" вече е спомен, а в момента има пицария и грил - ЕГО.И е става популярна сред туристите. Sad Съжалявам... Откога си била там?
Разгледах всичките теми във форума, и доста интересни. И имам един въпрос... Готов съм да прочета някои източници, книги, истории с Уика. Можете ли да ми кажете какви са автори и заглавия?
Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime2/11/2015, 01:52

Пиши ми в м.р.

Честита Келтска Н. Г. подобно....

За Улицата.... От студентските ми години.... Отдавна бяха....

За литература.... Отдавна не чета книги.... Каквото зная ми е от чуждестранни сайтове и форуми за уика.... Там има наистина много информация.... Само че иска владеене на чужди езици....

В моя форум има ето тук покрай вещерството информация и за неща от уика, но не е много-

http://magiata.ucoz.com/forum/95

Мисля, че и за стихиите и още някои неща можеш да си отсееш и за уика, ако искаш- разгледай раздела-

http://magiata.ucoz.com/forum/59
Думнорикс или друг ако знаят нещо - книги или друго - на български- да препоръчват....
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime3/11/2015, 03:40


Аз не чета книги. Като бях на 22-23 четох Natural magic на Doreen Valiente и Principles of Wicca на Vivianne Crowley.
Ненужна бла-бла-бла романтика.

Моят съвет- заеби книгите. 90% от тях са ненужни глупости и пустословия. Останалите 10% са вредоносни писания.

Ако искаш да разбереш уика- излез сам в планината. Ама далеч от населените места. В никакъв случай не вземай алкохол, трева или каквото и да е такова. Забрави за джиесем, плейър и шитни.
Мълчи, гледай и слушай.

Това е.
Върнете се в началото Go down
Mar_Madhawk
новак
новак
Mar_Madhawk


Брой мнения : 12
Join date : 31.10.2015

Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime3/11/2015, 03:55

"Ако искаш да разбереш уика- излез сам в планината. Ама далеч от населените места. В никакъв случай не вземай алкохол, трева или каквото и да е такова. Забрави за джиесем, плейър и шитни.
Мълчи, гледай и слушай." - абсолютно си прав! Има логика, че човекът трябва да се освобождава от човешки слабости (джиесем, плейър, таблет, и т.н. разни неща). Разбира се, че тези слабости са създадени от човека Very Happy, а не природата.
"Природата не признава шеги, тя е винаги сериозна, е винаги строга;Грешките и заблужденията произлизат от хората" - Гьоте.
И още една логика, че в природата има толкова много отговори (скрити).Може да се каже, повече от учени от цял свят Smile...
"Знанието е скрито във всяка вещ. Някога светът е бил библиотека..."
и
"Научи се да общуваш с другите форми на живот - дървото, ручея, животното. Това са другите форми на теб самия..." - Индианска мъдрост.
Като изцяло съм съгласен. Благодаря за съвета ти, Dumnorix!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат на потребителите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат на потребителите
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Обръщение към потребителите.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Начало :: Потребители-
Идете на: