Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чат на потребителите

Go down 
+17
Niobe
Juno
Serpens
LadyOfAvalon
StregaLascivia
Desmoria
Gemini
UzuMe-
yuki
Dumnorix
MoonShadow
kaiku
SimReal
The Shadow
MeChYy
velvet_s
dragonfly_elf
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Gemini
новак
новак
Gemini


Брой мнения : 12
Join date : 02.02.2011

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime3/2/2011, 00:08

Здравейте. ^^ Пишете ме случайно преминаващ, досаден елемент, нищо повече. Официално се пенсионирах от всякакви практики преди около три години, но още следя с интерес дискусиите по темата. И не съм уика... бях си изградила собсвена система базирана на много вярвания и философии, в това число и уика. :3 Razz
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime3/2/2011, 02:46

Демоничен заек! Изключително много се радвам да видя подобно създание тук...
Върнете се в началото Go down
Gemini
новак
новак
Gemini


Брой мнения : 12
Join date : 02.02.2011

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime3/2/2011, 02:50

Я... Бард? 'Драсти albino
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime3/2/2011, 03:54

Мяу!
Върнете се в началото Go down
Desmoria
асоциален
асоциален
Desmoria


Брой мнения : 2
Join date : 15.04.2011
Age : 39
Местожителство : София

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime15/4/2011, 22:52

Здравейте,

От известно време, усилено чета всякаква информация свързана с Уика и колкото повече чета, толкова повече искам да знам. Smile Аз съм Desmoria и съм от София. Приятно ми е да се запознаем виртуално, а може някой ден и лично.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime16/4/2011, 02:37

Добре дошла Smile
Върнете се в началото Go down
Desmoria
асоциален
асоциален
Desmoria


Брой мнения : 2
Join date : 15.04.2011
Age : 39
Местожителство : София

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime18/4/2011, 15:04

Добре заварили. Smile
Върнете се в началото Go down
StregaLascivia
асоциален
асоциален
StregaLascivia


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime1/7/2011, 04:53

Здравейте!

Аз съм SteraLascivia от Варна и съм на 16 години.. Уикан съм от 3 години =] Много се радвам, че Уика се разпространява и в България!
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime1/7/2011, 15:51

Добре дошъл Smile
До скоро Варна беше биещото сърце на Уика в България Smile Дано се възроди идеята из магическия ъндърграунд там Smile
Върнете се в началото Go down
StregaLascivia
асоциален
асоциален
StregaLascivia


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime1/7/2011, 21:08

До скоро.. В момента тук предимно се практикува черна магия =[
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime2/7/2011, 01:09

Сериозно? ...не мога да разбера какво ги привлича ;/ Някои аспекти на darkside са сравнително практични..но адски отегчителни...
Върнете се в началото Go down
StregaLascivia
асоциален
асоциален
StregaLascivia


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime2/7/2011, 07:01

И аз не знам.. Явно им е по-лесно.. Интересното е, че аз онзи ден в езотеричния магазин се наткнах на един, който не знаеше, че съм Уикан(ка?) и седна да ми разправя, че бил хем Уикан, хем Мюсолманин, хем практикувал черна магия.. Човека хал хабер си няма за какво става въпрос Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/7/2011, 01:16

Хахаххаха... теоретично е възможно. Уика е съвместима дори и с исляма..стига да не е фанатичен. А да вкараш логика и с черната магия трябва или да си луд , или да си гений...
Върнете се в началото Go down
StregaLascivia
асоциален
асоциален
StregaLascivia


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/7/2011, 02:41

Да възможно е, но досега не съм срещала такива случаи.. А гениалността и лудостта в повечето случаи вървят ръка за ръка.. За това обичам да използвам антоними като да е малоумен или гениален.. Комбинацията ми се стори доста интересна като се има в предвид, че съм сменила дост религии.. Аз бих преплела Уика с Будизъм, но е въпрос на личния избор на човека.. Конкретно в този случай си поговорих с момчето (като неутрално лице, разбира се), и той ми обясни,че не вярвал в принципите на Уика и се придържа към това с което е израстнал, САМО практикувал магия.. Което е супер тъпо.. Направо плачевно.. И му обясних някои работи. Разкрих се! Very Happy .. И така де.. Сега искал да го обучавам.. ^^
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/7/2011, 15:02

Будизъм лошо нема.

Хахаха...ами..учете се...ако ти е симпатичен Smile
Върнете се в началото Go down
StregaLascivia
асоциален
асоциален
StregaLascivia


Брой мнения : 5
Join date : 24.06.2011
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/7/2011, 19:40

Симпатичн, несимпатичен това е.. Човека е нобразован и ще го образоваме ^^
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/7/2011, 22:13

Laughing
Върнете се в началото Go down
LadyOfAvalon
асоциален
асоциален
LadyOfAvalon


Брой мнения : 2
Join date : 04.08.2011

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/8/2011, 16:50

Здравейте! Току- що се регистрирах, радвам се да се присъединя към вас. Хубав ден ви пожелавам! Smile
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime4/8/2011, 21:47

Добре дошла Smile
Върнете се в началото Go down
LadyOfAvalon
асоциален
асоциален
LadyOfAvalon


Брой мнения : 2
Join date : 04.08.2011

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime5/8/2011, 15:55

Добре заварили! Smile
Върнете се в началото Go down
Serpens
асоциален
асоциален
Serpens


Брой мнения : 3
Join date : 17.10.2011

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime17/10/2011, 02:56

Здравейте на всички! Smile И аз съм нова тук и ще се радвам да се запозная с хора от форума. Smile
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime19/10/2011, 00:16

Добре дошло, змийче Smile
Върнете се в началото Go down
Juno
асоциален
асоциален



Брой мнения : 1
Join date : 20.02.2014
Age : 25

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime21/2/2014, 00:05

може ли да ми кажете дали има някакво заклинание за предмет който е бил откраднат и как да се върне моля ви помогнете ми ;х
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime27/3/2014, 00:47

Заклинание няма, но някои екстрасенси могат да проследят връзката.
Върнете се в началото Go down
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime13/7/2014, 14:53

Здравейте и от мен.
Няколко думи за мен - наскоро открих магията. Има-няма 7-8 месеца. Може да се каже, че вещерството, природата, растенията, тишината, усамотението, руните, камъни, стихии - това е моят път. Минава през уика, шаманизма, работата с природната магия (ако и да се припокриват донякъде), визуализация, музика, транс.. Някои техники за релаксация, концентрация, медитация. Илюзиите и възможността им за употре*а, ясновидството, въобще - омешана работа, но това е моя път. Никога не съм можела да влезна в една система, независимо дали е музика, верою, стил на обличане, литературен стил, филмов жанр и т.н. и да бъда САМО в него. За мен това е ..ограничение. Много хора ще ме упрекнат за това, че смесвам практики и системи, учения и религиозни (да, имам някакви религиозни предпочетания) убеждения, но това съм аз, достатъчно арогантна, за да си го позволя, а яко това не се нрави някому, нека бъде благословен по пътя си без мен. Wink

Радвам се да съм тук, има доста неща за четене, а определено имам и толкова ново за откриване. Предполагам, че скоро ще има раздвижване тук. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат на потребителите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат на потребителите
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Обръщение към потребителите.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Начало :: Потребители-
Идете на: