Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чат на потребителите

Go down 
+17
Niobe
Juno
Serpens
LadyOfAvalon
StregaLascivia
Desmoria
Gemini
UzuMe-
yuki
Dumnorix
MoonShadow
kaiku
SimReal
The Shadow
MeChYy
velvet_s
dragonfly_elf
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime18/4/2010, 03:02

velvet_s написа:
Ами вече не помня много от съня,но ето:
Сънувам,че съм в болницата,вече съм на леглото,виждам си краката (по-скоро бедрата) и знам че ще раждам.Не изпитах нищо което би трябвало да се испита при раждане (вече съм раждала).Просто в един момен ми казаха лекарите че съм родила и всичко е ок.Казаха,че бебето е момиче (нашето е момче) и аз бях радостна,в резултат на което,станах,оправих се и си тръгнах.Казах на мъжа ми,че бебето е момиче и че всичко е ок и по едно време се озовах вкъщи.И изведнъж ми просветна,че съм се прибрала и не съм взела бебето,че и даже не съм го видяла още.И тръгнах към болницата,но се събудих преди да съм започнала да разпитвам и да я търся в самата болница.

Без да разсъждаваш, пиши асоциациите (думи), които ти идват по това. Не трябва да ги цензорираш, дори да ти се сторят като за цензура (обидни или прочие). Ако искаш, прати ми ги на ЛС или на мейл darkshadow663@gmail.com и аз ще ти отговоря при запазена конфиденциалност. Предупреждавам, че отговора ще е любителски и е възможно да не е точен (както писах- психоаналитици, завършили в България, няма).
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime19/4/2010, 03:52

Е, да, не обърнах внимание на глупавите примери, които дадох. Имах предвид, че за всеки даден предмет символира нещо различно. Нещо такова се опитах да кажа...
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime19/4/2010, 04:11

Като малка сънувах един и същ сън,много пъти,но само като идех на село-всяка вечер.Може да се каже,че беше кошмар.Като си тръгнех от село никъде другаде не го сънувах.На следващото лято пак същия сън всяка вечер и така няколко лета подред.
Всеки път като заспивах беше със страх че ще сънувам този сън и като почнех да сънувам,знаех точно какво ще се случи до най-малки подробности,но не можех да спра и така докато съня свърши.Може ли да се каже,че това е било осъзнат сън,но не съм успяла да контролирам събитята въпреки известността им?Това беше преди около 15 години,но все още много ясно си спомням всичко.
Върнете се в началото Go down
SimReal
асоциален
асоциален



Брой мнения : 2
Join date : 07.05.2010

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime7/5/2010, 07:35

dragonfly_elf написа:
The Shadow, бях чела, че за да се тълкува сън, човекът сам трябва да стигне до това. Докато разбереш кое за кого какво означава, трябва да мине време работа с дадения човек. За теб кола може да означава разходка, но за мен може да означава бягство, а за друг печалба. Ние сме уникални, подсъзнанията ни дават информацията по уникален начин. Ако греша, поправи ме... просто до такива изводи стигам от прочетеното досега.

Като за начало, съжелявам че така се намесвам във вашия разговор и знам, че съм един напълно непознат из безкрайното интернет пространство, но искам да искажа и един друг вариант на даденото твърдение - ДА за всеки човек сънищата означават различни неща, но за да си го разтълкуваш трябва да си запознат/та със самия себе си... Мога да дам един пример:

1. Аз имам да давам пари
2. Сънувам, че намирам пари
3. Събуждам се и някой ми звъни да му върна парите

Или нещо подобно...
С времето може би ще научиш всеки детайл какво означава, но не забравяй и това че в зависимост какви са детайлите (предметите и прочие) в съня ти и начина по който са комбинирани също е от значение...

dragonfly_elf написа:
Е, да, не обърнах внимание на глупавите примери, които дадох. Имах предвид, че за всеки даден предмет символира нещо различно. Нещо такова се опитах да кажа...

Другата вметка която искам да добавя е, че аз съм също така начинаещ със един съвсем бегъл поглед над нещата...
Върнете се в началото Go down
kaiku
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 20
Join date : 13.04.2010

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime19/5/2010, 00:35

И горкият форум отново умря Sad. Някой, освен мен, Катх и Думнорикс поглежда ли го изобщо?
Върнете се в началото Go down
MoonShadow
асоциален
асоциален
MoonShadow


Брой мнения : 1
Join date : 21.05.2010

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime21/5/2010, 23:42

Иииии... да се обадя и аз, ни в клин, ни в ръкав Very Happy

Привет на всички ви Smile Мина доооста време от как съм посещавала подобен форум и благодарско на Думнорикс, че ме покани What a Face
Та, да... аз съм от Варна, ако има някой - да сЪ обаждЪ ^^
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime7/6/2010, 20:02

Привет и от мен Smile
Бях извън града за 2 седмици и нямах достъп до нета Smile .Надявам се че всички сте ок и ви пожелавам хубаво лято.
п.п.И пишете де,не само да ми ходите по плажовете Razz
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime7/6/2010, 20:06

Мбха.. плажове.. малко ли планини и реки има по Българията.. ;р
морско чадо!
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime7/6/2010, 20:07

Или да възприемаме постинга като покана за гости?
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime7/6/2010, 20:43

Заповядай Smile нали знаеш-поискай,за да ти бъде дадено Smile
Върнете се в началото Go down
yuki
новак
новак
yuki


Брой мнения : 17
Join date : 30.11.2010
Age : 37
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: здравейте съфорумци   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime30/11/2010, 03:51

Как сте мили хора?Преди малко се регистрирах и е време да се представя...
казвам се Галя,от София съм,от 1-2 години чета по темата,гледам да се обогатявам с информация от всякъде.А и следвам антропология,където имаме изключително много фолклор ,за това може да се каже уика ми е в специалноста (е ,останалите от курса ми не го знаят) Wink ,общо взето съм вярваща ...който както иска да го разбира...
Ще се радвам се си пиша с други хора като мен...Видях в секцията с литература ,че повечето хора тук са чели книгите ,които и аз съм чела,за което много се радвам...значи наистина сме тръгнали в една посока. Smile приятно ми е ... Surprised
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime30/11/2010, 18:59

Добре дошла Smile

Хм.. има една девойка в анимес-бг със същия ник , да не би да си ти?
Върнете се в началото Go down
yuki
новак
новак
yuki


Брой мнения : 17
Join date : 30.11.2010
Age : 37
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime1/12/2010, 02:34

възможно е... Wink по принцип мисля,че имах профил там,но не помня как ми беше ника,отдавна не съм влизала,..Smile
Върнете се в началото Go down
yuki
новак
новак
yuki


Брой мнения : 17
Join date : 30.11.2010
Age : 37
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime1/12/2010, 02:37

как сте тука cyclops ??? няма много хора,обаче дано става лафчето...щото вече се чудя дали има хора,,които се интересуват от паганизъм или всичко е само привидно Razz
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime1/12/2010, 03:58

хм.. а ходила ли си някога на аниме/манга срещи?

Тук.. ами това е може би най- малкият и неразговорливият форум. Няма много спам .. но ги няма и проблемите и "драмите" на по-големите форуми.
Надяваме се да стане малко по-"истински" и задружен. И най -вече човешки , приятелски.
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime1/12/2010, 17:47

SimReal написа:
dragonfly_elf написа:
The Shadow, бях чела, че за да се тълкува сън, човекът сам трябва да стигне до това. Докато разбереш кое за кого какво означава, трябва да мине време работа с дадения човек. За теб кола може да означава разходка, но за мен може да означава бягство, а за друг печалба. Ние сме уникални, подсъзнанията ни дават информацията по уникален начин. Ако греша, поправи ме... просто до такива изводи стигам от прочетеното досега.

Като за начало, съжелявам че така се намесвам във вашия разговор и знам, че съм един напълно непознат из безкрайното интернет пространство, но искам да искажа и един друг вариант на даденото твърдение - ДА за всеки човек сънищата означават различни неща, но за да си го разтълкуваш трябва да си запознат/та със самия себе си... Мога да дам един пример:

1. Аз имам да давам пари
2. Сънувам, че намирам пари
3. Събуждам се и някой ми звъни да му върна парите

Или нещо подобно...
С времето може би ще научиш всеки детайл какво означава, но не забравяй и това че в зависимост какви са детайлите (предметите и прочие) в съня ти и начина по който са комбинирани също е от значение...

dragonfly_elf написа:
Е, да, не обърнах внимание на глупавите примери, които дадох. Имах предвид, че за всеки даден предмет символира нещо различно. Нещо такова се опитах да кажа...

Другата вметка която искам да добавя е, че аз съм също така начинаещ със един съвсем бегъл поглед над нещата...

Еми... точно това се бе опитала да каже Моя Милост. Благодаря, че някой е успял да го каже вместо мен. Very Happy

Поздрави - D.Elf
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime1/12/2010, 17:50

Dumnorix написа:
хм.. а ходила ли си някога на аниме/манга срещи?

Тук.. ами това е може би най- малкият и неразговорливият форум. Няма много спам .. но ги няма и проблемите и "драмите" на по-големите форуми.
Надяваме се да стане малко по-"истински" и задружен. И най -вече човешки , приятелски.


Хах, нали това твърдят, че искат всички световни лидери за хората си. Very Happy Добре дошла, yuki =) Наште драми ги има, но обикновено се развиват, когато имаме теми. Тогава започва спорът xD

Поздрави - D.Elf
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime1/12/2010, 21:25

А Smile Драгънфлай Wink Мяркай се по-често насам ве чадо Wink Razz
Върнете се в началото Go down
yuki
новак
новак
yuki


Брой мнения : 17
Join date : 30.11.2010
Age : 37
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime2/12/2010, 03:50

tongue добре заварил/а драконфлайче ,
иначе да ходила съм на срещите на манга канала много пъти...тебе как ти е ника там???
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime2/12/2010, 14:50

Да , значи правилно съм се сетил.
Аз съм Джийсъс , ако ме помниш.
Върнете се в началото Go down
yuki
новак
новак
yuki


Брой мнения : 17
Join date : 30.11.2010
Age : 37
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime3/12/2010, 03:35

хммм не си спомням такъв ник честно да ти кажа,Smile но уатевър
Върнете се в началото Go down
yuki
новак
новак
yuki


Брой мнения : 17
Join date : 30.11.2010
Age : 37
Местожителство : софия

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime3/12/2010, 04:09

всъщност като се замисля имах профил в ludost.net това анимесбг ли беше ? Suspect Razz
Върнете се в началото Go down
UzuMe-
новак
новак
UzuMe-


Брой мнения : 16
Join date : 09.01.2011
Age : 28
Местожителство : Плевен

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime9/1/2011, 04:47

Здравейте !
Туку що се регистрирах, защото вече от няколко дена чета само от този форум. Много е полезен, затова и реших да се регистрирам. Казвам се Уидад на 15 г. от Плевен.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime10/1/2011, 14:47

Добре дошла Smile
Върнете се в началото Go down
UzuMe-
новак
новак
UzuMe-


Брой мнения : 16
Join date : 09.01.2011
Age : 28
Местожителство : Плевен

Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime11/1/2011, 03:30

Благодаря ! ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат на потребителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат на потребителите   Чат на потребителите - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат на потребителите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Обръщение към потребителите.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Начало :: Потребители-
Идете на: