Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Излизане от тялото/Астрална проекция

Go down 
+5
The Shadow
dragonfly_elf
Dumnorix
MeChYy
velvet_s
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime18/4/2010, 15:38

Ами китайците и индииците?

Това което знам за китайските практики е малкото което се казва в школите по кунг-фу и малкото книжки по даоизъм и китайска медицина които са ми попадали.

За индийците знам още по малко , тъй като не мога да преценя кое е традиционно индийско и кое е писаните тип "Блаватска".
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime18/4/2010, 16:12

Dumnorix написа:
Ами китайците и индииците?

Това което знам за китайските практики е малкото което се казва в школите по кунг-фу и малкото книжки по даоизъм и китайска медицина които са ми попадали.

За индийците знам още по малко , тъй като не мога да преценя кое е традиционно индийско и кое е писаните тип "Блаватска".

Ти си регистриран в magiata.ucoz.com, нали? Искай на chimera достъп до практикума по бойна магия, ако вече нямаш. Тя ги разбира тези работи за китайците и индийците повече от мен и можеш да я питаш. Четох разработки на китайска система за управление на енергия и първото упражнение в бойната магия беше в такъв стил. Предполагам, че ще ти е интересно, щом си се насочил към тази област.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime18/4/2010, 20:13

Всъщност не съм. Бойната магия не ме интересува. Това което питам е по скоро за обща култура и представа.
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime21/4/2010, 16:02

А какво правите вие като излезете от тялото?
До колкото разбирам в тази форма може да се общува с други хора в будно състояние на подсъзнателно ниво.Според вас вярно ли е?Ако е така ще е много хубаво,подсъзнанието не лъже,не лицемерничи...
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime24/4/2010, 15:19

Аз продължавам да си чета книгата и да се ровя в други форуми...и пак стигам до убеждението,че има излизане от тялото,а не че мозъка ти просто превключва на дрга вълна.Хората,които смятат,че са успели да излязат описват реални случки,на които са присъствали във второто си тяло,докато физическото е на друго място.За това и питах вие като излезете,къде отивате и на какво ставате свидетел или участник.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime25/4/2010, 02:36

Ами.. не. Това е илюзия - всмисъл това усещане че си изън тялото си.И аз съм го имал.. особено първите пъти е доста "натрапчиво". Може даже и да си създадеш илюзорен образ на физическото тяло.
Всъщност наистина става на въпрос за едно най-обикновено и не-магично превключване на мозъчните честоти...
Върнете се в началото Go down
ly
асоциален
асоциален
ly


Брой мнения : 5
Join date : 30.04.2010

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :cyclops:   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime12/5/2010, 03:20

Прочетох спора ви в началото на темата. MeChYy, за инфо може да се защитиш с магия на улицата, но не каква и да е, най-бързо по-принцип се използва кинеза, някои от видовете. Но няма много, които са успели да овладеят кинеза, затова повечето казват, че е глупост. Няма тема за кинези. Ако някой направи, няма да е лошо. А и другото - за самозащита са светкавичните внушения, които се изучават от паропсихологията и не само в нея - чрез поглед вкарваш човек в неадекватност. Wink cyclops

Съжалявам за поправката, не се сдържах.
Поздрави - D.Elf
Върнете се в началото Go down
kaiku
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 20
Join date : 13.04.2010

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime12/5/2010, 03:56

Цитат :
Прочетох спора ви в началото на темата. MeChYy
за инфо може да се защитиш с магия на улицата, но не каква и да е, най-бързо по-принцип се използва кинеза, някой от видовете, но няма много които са успели да овладеят кинеза, за това повечето казват че е глупост, но няма тема за кинези, ако някой направи няма да е лошо, а и другото - за самозащита са светкавичните внушения, които се изучават от паропсихологията и не само в нея - чрез поглед вкарваш човек в неадекватност Wink cyclops

Съжалявам за спама, но не се сдържах - Лу пиши грамотно! Не е толкова трудно. Използването на цифри вместо букви дразни, а замяната на едни букви с други - още повече(визирам заместването на "у" с "ъ"). Аз също не пиша безгрешно, но за да разбера какво си написал/а трябваше да препрочитам няколко пъти една и съща дума. А, и слагай пунктоационни знаци - улесняват четенето Wink.

А темата за кинезите - защо ти не направиш след като искаш да има?
Върнете се в началото Go down
Serpens
асоциален
асоциален
Serpens


Брой мнения : 3
Join date : 17.10.2011

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime17/10/2011, 03:23

Ох, само веднъж успях да постигна АП и оттогава не ми се получава. Sad
Забелязвам, че понятията Астрална Проекция и Осъзнат Сън в темата се преплитат. Астралната Проекция няма нищо общо със съня. Тя е така нареченото "извънтелесно преживяване", дефакто излизаш от тялото си. Енергията ти(душата ти, зависи от разбиранията) излиза от тялото ти под твоя воля. За моя скромен един път не успях да се докосна до друга енергия, че да усъществя контакт с някой на подсъзнателно ниво.
Някой дали ще иска да сподели своя техника за постигане на АП? Smile
Върнете се в началото Go down
defoo
новак
новак
defoo


Брой мнения : 6
Join date : 18.10.2012

Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime20/3/2013, 02:07

.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Излизане от тялото/Астрална проекция
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Магиите и всичко свързано с тях ... :: Останалите по вид изкуства - вуду магия ,черна магия ,хаос магия и т.н.-
Идете на: