Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Излизане от тялото/Астрална проекция

Go down 
+5
The Shadow
dragonfly_elf
Dumnorix
MeChYy
velvet_s
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime14/4/2010, 16:47

Тъй като сме си само ние си позволявам да пусна нова тема.
Какво мислите за астралната проекция?Опитвали ли сте?Споделете всичко,което искате Smile .

Аз опитах няколко пъти,разбира се без успех.Както си личи и в това съм нова Smile .В момента чета книгата на Монро,но ми се иска да вудя и други мнения по въпроса.А и ако някой е успял ще ми е интересно да сподели.
Върнете се в началото Go down
MeChYy
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
MeChYy


Брой мнения : 43
Join date : 10.03.2010
Age : 29

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime14/4/2010, 17:56

о то тва са постига много трудно с много практика голяма играчка е какво толкова те влече? I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.teenspace-bg.net/okultno/
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 00:37

Защото е ключът към (почти) всичко?!? Без астралната проекция магията си остава само поезия и театър. Няма никакъв смисъл в ритуалите- това което кара нещата да работят е АП.

И какво трудно има? То е до настройка на ума. Опитай да си хванеш ръцете насън. Най добре около празниците- особно Белтайн е много подходящ ден за това.
Заспивай всяка вечер с идеята ,че като навлезеш в съня ще си видиш и хванеш ръцете. отначало може да имаш някои изменения, но когато почнеш да виждаш и усещаш своите си ръце и ги хванеш, ще започнеш да си контролираш съня. От там- вече си в АП.
Върнете се в началото Go down
MeChYy
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
MeChYy


Брой мнения : 43
Join date : 10.03.2010
Age : 29

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 01:22

ами това за осъзнатото сънуване е хубаво попринцип не знаех че хората могат да си го придобият в последствие мислих че е само вродено пък тва за магиите има доза истина ама е малко украсено не че не вярвам но с магия не можеш да се защитиш ако те нападнат на улицата Laughing clown
Върнете се в началото Go down
http://www.teenspace-bg.net/okultno/
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 02:08

Астралната проекция ми звучи твърде сложно наистина и често съм попадала на коментари от типа "опасно"... А за осъзнатия сън... Ще направя темичка тук и ще ми бъде интересно някой разбиращ да ни научи как става ^^ Между другото... това означава ли, че ако няма АП, фактически не правя нищо? =\

Поздрави - D.Elf cat
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 04:19

Почти нищо. Общ взето- играеш си и се забавляваш. В действията ти няма по голяма сила от тези на бабичките в църквата в неделя...

Мечити: хайде бе че не можеш! Виждал съм го в действие. А какво знаеш за кунг-фу? Това "удар с пръсти" е доста безсмислено.. ако не беше идеята че всъщност удряш енергийни центрове по определен начин... А съм виждал девойка 40 кила да поваля метър и девесет здравеняк...без изобщо да го удари.. просто с насочен енергиен заряд. Човека оплучава рязко падане на кръвното налягане , причернява му пред очите..и ...мхм...

А колкото до "вроденото" . Всички го можем. Някй просто се раждат със по..лабилна психика Smile Децата го правят непрекъснато. Като пораснем губим способностите си... най-вече защото преставаме да вярваме в тях.
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 04:31

Хъм.. тогава сподели опит на тази тема - АП. Как и с какво си започнала? Стана ми интересно...
Върнете се в началото Go down
MeChYy
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
MeChYy


Брой мнения : 43
Join date : 10.03.2010
Age : 29

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 04:31

абе тфа с енергията или се постига с години практика или просто момичето е знаело точки в които да удари без много сила достатъчни да блокират някои нервни центрове ако дойда еи ся и ти скоча с един нож ко ше напраиш ще извикаш "оо архангели пазете ме или свещени кръг убии я" Laughing Laughing не че се подигравам да не си помислиш нещо всеки е свободен да вярва в каквото си иска но спеациално по този въпрос знаеш че съм права и нямаш право да спориш
Върнете се в началото Go down
http://www.teenspace-bg.net/okultno/
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 04:44

знаеш ли как започва един от най готините романи на Марион з. Брадли "Горският храм" (Това е предисторията на "Мъглите на Авалон"

"...бурята плющеше яростно по корабите. Светгавици разцепваха нощното небе. Гръм разтърсваше земята. Друидите се бяха събрали на една скала и монотонно напяваха проклятия. Не млъкваха дори когато ги промушим , затова започнахме направо да им сечем главите.."

Така че .. да чертаеш кръг и да призоваваш нещо си: ангели , демони , или Едуард от Здрач не е най-умното нещо което можеш да напрваиш ако да речем т скочи скинар.

В някои Боини изкуства се изучава работа с енергия. И дали ще използваш енергията си зада си припяваш проклятия.. или ще я събереш на върха на пръстите си за концентриран удар върху енергийното поле на скинара... е въпрос на личен избор. Аз лично бих предпочел второто. Преди десетина години осъзнах от личен опит , че скинарите не се трогват от проклятия.
..но виж това с вътрешните енергии .. кунг-фу и тай-дзи ..действа. Пробвано е!

Защо мислиш всяка тренировка започва с :
1. Медитация
2. Концентрация
3. Акт

..и има и визуализация и други хави ...

..а това напомня ли ти на наещо?
Върнете се в началото Go down
MeChYy
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
MeChYy


Брой мнения : 43
Join date : 10.03.2010
Age : 29

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 05:05

да ама става с практика и не всеки го може пък и не че не вярвам но главата си залагам че ако стане нещо такова докат си концентрираш енергиите ще си в отвъдното Laughing я ще са та гръмнали я някой нож щи забият ... да не ти са меся във фантазията ама слез на земята тфа няя та спаси даже няя разбереш откъде ти е дошло
Върнете се в началото Go down
http://www.teenspace-bg.net/okultno/
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 05:12

Що се отнася до "опсаното" ,до колкото съм чувала,на астрално ниво има някакви нетленни същества,които могат да ти причинят кофти работи.Не съм сигурна дали това ще се отрази пряко на физическото тяло,но може да спъне пребирането на астралното Аз.Ако бъркам,поправете ме.
Това с хващането на ръцете ще се опитам да го направя и ако успея ще пиша пак.
А що се отнася до желанието ми...там някъде из астрала се крият всички отговори на всички въпроси,които човек си задава приживе.И едно е сигурно-всеки човек преживява астрална проекция поне веднъж в живота си-когато умира Wink .
До колкото разбрах от книгата на Монро (още съм в началото) ,когато излезеш от тялото и си на Място1,т.е. нашето време и място,можеш да контактуваш с хората на подсъзнателно ниво,да разбереш какво искат,как се чувстват,изобщо всичко което дори може би те не осъзнават.И тъй като контакта е с подсъзнанието на даден човек,той не си спомня че е говорил с теб,не те е видял,но душата му,енергията му,те е забелязала и откликнала на контакта.
Опитах с медитиране,но не се получава,защото дефакто не се отпускам а се концентрирам.
Личните ми интереси от цялата работа са:искам да знам от къде дойдох и къде ще отида Smile
Както и някои други,но по-маловажни.
И все пак,замислете се,подсъзнанието е откровено,то не лъже и е нашето истинско Аз.

п.п.Извинявам се за дългия пост,развалнувах се,че темата се разви Very Happy
Върнете се в началото Go down
MeChYy
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
MeChYy


Брой мнения : 43
Join date : 10.03.2010
Age : 29

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 13:51

това за сефте го чувам с "нетленните същества" не е невъзможно...всъщност всичко е възможно scratch а какво можете да ми кажете за самозапалваща се свещ ? I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.teenspace-bg.net/okultno/
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 14:01

MeChYy написа:
да ама става с практика и не всеки го може пък и не че не вярвам но главата си залагам че ако стане нещо такова докат си концентрираш енергиите ще си в отвъдното Laughing я ще са та гръмнали я някой нож щи забият ... да не ти са меся във фантазията ама слез на земята тфа няя та спаси даже няя разбереш откъде ти е дошло

Девойче.. не ми дръж такъв тон ако обичаш! Кат уж те постави на място ама...
Когато са ми демонстрирали за пръв път въпросните техники..хора много навътре в бойните изкуства.. хм..ти не си била родена.
А колкото до "занаята"...хм.. добре.. поне бързо се концетрирам. Ако искаш пробвай се някой път. Razz

Нетленно значи неумиращо. Всичко на този свят и в другите също , може да умре. Факт- само смъртта е вечна.

Спокси.. общо взето няма такъв вариант "излизаш от тялото и не се връщаш". Най-малкото защото никъде не излизаш. Това със "АП" е просто условно обозначение на специфична форма на възприятие.
Просто.. смяна на "честотата" на която излъчва ..мозъка на човека.
А пък научно е доказано , че човек не може да поддържа "делта " честота повече от минута и половина.. освен ако не е в лошо здравословно състояние и му се прецака хипофизата да речем.
Пише си го в учебника по биология Wink
Върнете се в началото Go down
MeChYy
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
MeChYy


Брой мнения : 43
Join date : 10.03.2010
Age : 29

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 14:09

а не ти държа тон не с лошо просто докато не видя едно нещо отказвам да го повярвам..а попринцип профила е на сестра ми тя са занимава с такиа раоти нз кви ги е ръсила че са я поставяли на място Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.teenspace-bg.net/okultno/
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 14:42

Ако потърсиш ще намериш. Повечето клубове по БИ тук са долнопробни..но от време на време по семинари се явяват някакви изроди...
...иначе АП е по-разпространено из Азия.. там използват максимално практическата и страна. Не че харесвам кой знае колко китайците и техните писания за "нефритен жезъл " "златен палат" и "разсъфнал лотос" ..но ако схванеш какво всъщност казват ползата е неимоверна. Индийците с техните "прана" "чакри" и "кундалини" също казват доста смислени и полезни за практиката неща.
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 16:46

До колкото ми обясни една близка,нетленните същества представляват нещо като лутаща се отрицателна енергия.Могат да те объркат със сигурност и много да те изплашат.Но само това знам.
Иначе и често съм срещала неща за сребърната нишка,я в разговори,я в нета...Твърди се че тя свързва физическото и астралното тяло.В един форум само за АП четох че еъществува,разтеглива е и излиза от...плешките Shocked (все си мислех че ще е от тила) .В книгата прочетох същото нещо.Но в същия този форум хората говорят на вече по висок стил по темата и аз лично повечето работи не ги разбирам.Вероятно още не съм дорасла Smile.За това пуснах темата,защото тук се говори по-опростено и белкем се сетя за какво иде реч Laughing
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime15/4/2010, 20:03

Сребърната нишка е илюзия. Общо взето магьосниците от европейската традициия , забелязали , че ако съзнанието си изработи нещо като "спасителни пояси" , то се захващ
а за тях в момент на опасност. Така се създава образът на сребърната нишка.. който по едно време дотолкова се набива в съзнанието на хората , че започва да се възприема като даденост. Нещата се усилват особено след опткритията на физиката в началото на века и суперструнната теория- това дава благодатна почва на магьосници от началото на века да направят паралел между този образ и понятието за енергия във физиката. ..и така..

Общо взето съзнанието ти само те пази от "грешки". Така че споко и деразак Wink

А тези скитащи енергии за които говориш- те нямат собствено съзнание и на практика не могат да ти навредят..
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime16/4/2010, 03:09

А как се прави това? Пише, че е много трудно и изисква да си навътре в нещата, но питам от информативна гледна точка. ^^
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime16/4/2010, 14:17

..трудно е от гледна точка.. че е несвойствено. Аз не използвам Уиканските техники за АП а шаманските, на северноамериканските индианци, и на Кастанеда. Тоест- преминавам от осъзнат сън в АП. Техниката е това което по горе писах- "да си хванеш ръцете насън". Другият вариант.който е по лесен даже , или поне така ми се струва...
..това състояние точно преди да се събудиш- полусъня. Когато ти е едно отпуснато и има едно усещане за "люлееене" ..тогава да се опитваш да се оттласнеш и буквално "изтърсиш" от тялото си..
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime16/4/2010, 15:08

Четох за метода на въртенето,обаче нещо не г разбрах.Представяш си че се въртиш или физически се въртиш?И пробвал ли си го?
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime16/4/2010, 17:25

Да. Всъщност това е основната техника която използвам. ..иначе бих казал "физически" ..в смис- това е съзнанието ти. Много е важен моментът със "люлеенето" - това е така наречената фаза "алфа" , тоест ако трябва да бъдем точни това е гранична честота между "алфа" и "гама". А моментът със оттласването е сигнал за мозъка да превключи от "алфа" във "делта" , което е честотата на АП.
Предполагам може отначало при опитите да се оттласнеш , да се ..събуждаш. Но рано или късно ще се получи- с повече опити.
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime17/4/2010, 01:28

Dumnorix написа:
Да. Всъщност това е основната техника която използвам. ..иначе бих казал "физически" ..в смис- това е съзнанието ти. Много е важен моментът със "люлеенето" - това е така наречената фаза "алфа" , тоест ако трябва да бъдем точни това е гранична честота между "алфа" и "гама". А моментът със оттласването е сигнал за мозъка да превключи от "алфа" във "делта" , което е честотата на АП.
Предполагам може отначало при опитите да се оттласнеш , да се ..събуждаш. Но рано или късно ще се получи- с повече опити.

"оттласнеш"... Гледам като хамстера ми, когато му говоря... Не го разбирам това... съжалявам, че съм глуповато >.>
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime17/4/2010, 23:59

Dumnorix написа:
Ако потърсиш ще намериш. Повечето клубове по БИ тук са долнопробни..но от време на време по семинари се явяват някакви изроди...
...иначе АП е по-разпространено из Азия.. там използват максимално практическата и страна. Не че харесвам кой знае колко китайците и техните писания за "нефритен жезъл " "златен палат" и "разсъфнал лотос" ..но ако схванеш какво всъщност казват ползата е неимоверна. Индийците с техните "прана" "чакри" и "кундалини" също казват доста смислени и полезни за практиката неща.

Нищо подобно. АП не е нещо, което се ползва от китайските или индийските практики. Астралната проекция е разработка на една руска шпионка, която със сигурност си чувал- разработка на Блаватска е. И не е никакво излизане от тялото, а е средство за точене на информация от някои важни особи. Доста добро при това (била е гонена от редица държави заради, че е много добра в шпионажа и в измамите- също). АП по същество е транс от вида на хипнотичните.

Нищо от магията не работи с АП. Ако не ми вярваш, пробвай експеримента, който предложих по тази тема: КЛИК като ползваш АП за контрол над водата. Ще видиш, че водата ще си остане в чашата.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime18/4/2010, 04:09

Хм.. а какво правят?
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime18/4/2010, 15:26

Dumnorix написа:
Хм.. а какво правят?

Кои какво правят?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Излизане от тялото/Астрална проекция Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Излизане от тялото/Астрална проекция   Излизане от тялото/Астрална проекция I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Излизане от тялото/Астрална проекция
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Магиите и всичко свързано с тях ... :: Останалите по вид изкуства - вуду магия ,черна магия ,хаос магия и т.н.-
Идете на: