Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.

Go down 
+4
dragonfly_elf
velvet_s
The Shadow
Dumnorix
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
kaiku
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 20
Join date : 13.04.2010

Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime27/7/2010, 18:33

Здравей, Новородена! Smile Първо - добре дошла. Не се притеснявай, че си нова, ако наистина се интересуваш от такива неща ще се научиш. Все пак не разбрах от каква помощ имаш нужда, би ли конкретизирала?
Върнете се в началото Go down
the_newborn_one ( :
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
the_newborn_one ( :


Брой мнения : 23
Join date : 27.07.2010

Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime27/7/2010, 21:42

Да, съжалявам, че не съм обяснила! Ами.. не разбрах много какво е Уика! Сила? Магия? Създание? И за това съм малко объркана! Мерси, че някой веднага се зае да ми отговори и да ми помогне! Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime29/7/2010, 19:59

Добре дошла, радвам се, че след толкова време продължавате да посещавате форума, и най-вече се радвам, че той помага на хъм... "новородените" да задават въпросите си. ^^ Благодаря на всички, че продължавате да споделяте знанията си и допринасяте за цветния вид на форума с различните си гледни точки. =)

Благодаря - D.Elf
Върнете се в началото Go down
the_newborn_one ( :
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
the_newborn_one ( :


Брой мнения : 23
Join date : 27.07.2010

Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime29/7/2010, 20:41

dragonfly_elf написа:
Добре дошла, радвам се, че след толкова време продължавате да посещавате форума, и най-вече се радвам, че той помага на хъм... "новородените" да задават въпросите си. ^^ Благодаря на всички, че продължавате да споделяте знанията си и допринасяте за цветния вид на форума с различните си гледни точки. =)

Благодаря - D.Elf

Мерси dragonfli_elf! Сайта е супеееееер! Много е хубав! Моля, не го изоставяйте! Дано да продължите да побликувате! Успех за напред!
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime30/7/2010, 03:51

the_newborn_one ( : написа:
Да, съжалявам, че не съм обяснила! Ами.. не разбрах много какво е Уика! Сила? Магия? Създание? И за това съм малко объркана! Мерси, че някой веднага се зае да ми отговори и да ми помогне! Smile Smile Smile Smile


Би могло да се каже ,че е и трите.

Какво значи сила? Способността на някой нещо да променя или оказва въздействие на друг някой или нещо. Да Уика е това.
Какво е магия? Способността да се извършват действия , в общ случай считани за невъзможни? Да Уика е и това.
Какво е Създидание? Да твориш? Да проявяваш мислите и чувствата си чрез изкуство , единение? Да Уика е това.


Но казано с думи най-прости : Уика е Единството на Човека с Природата и Вселената.
Върнете се в началото Go down
the_newborn_one ( :
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ
the_newborn_one ( :


Брой мнения : 23
Join date : 27.07.2010

Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime30/7/2010, 04:15

Ооооо, мерси! Наистина ме олесни! Smile Very Happy Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.   Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Уика. Какво е то? Уика във въпроси и отговори.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Поредният новак..и много въпроси
» Клонове в Уика.
» Същност на Уика- Дискусия
» Уика за новото поколение ...
» Уика. Автори и книги.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Уика за новото поколение ... :: Уика [ Уичкрафт ]-
Идете на: