Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нашата история

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime17/4/2010, 01:20

Реших да сътворим нещо по-интересно от останалите игри, макар и то да е излишно. Но! Поне развиваме въображение. Казвам три думи. Някой започва да разказва история и по време на историята и трите думи ще се включат. Но този някой ще прекъсне след третото си изречение, за да продължи следващият и т.н. Надявам се, че го разбирате. Аз ще се включа в писането по-нататък, а ето ги думите:

Вода, фенер, крадец.
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime19/4/2010, 19:09

Ще пробвам Smile

Летях над водата,превлечена от бялата светлина на един фенер.Исках да се докосна до тази светлина,защото знаех,че така ще науча отговора на въпроса си.Тогава някой скри светкината от мен-крадец ли беше или ме прадпази от жестоката истина?!

п.п. Хаха интересно ще е продължението Wink
Върнете се в началото Go down
SimReal
асоциален
асоциален



Брой мнения : 2
Join date : 07.05.2010

Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime9/5/2010, 05:26

Но има ли значение дали бе истина или спасение, щом аз отново се понесох над водата в преследване на този фенер. Беше крадец, с черни дрехи и се носеше бързо във въздуха, като един студен вихъд някъде отвъд.... Аз го следвах, но не го настигах, той беше прекалено бърз...
Върнете се в началото Go down
dragonfly_elf
MASTER
MASTER
dragonfly_elf


Брой мнения : 126
Join date : 22.01.2010

Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime29/7/2010, 21:12

Толкова приказно звучи, че не ми се иска да го продължа аз... Но тъй като никой друг не се е заел...

Бях загубила следа. И светлината угасна, и крадецът изчезна... Кацнах унило, прекратих полета си. Смисъл нямаше. Нито щях да науча истината, нито щях да науча отговора на въпроса си. А сега въпросите бяха повече - кой беше крадецът? Някой знаеше за мен, знаеше за въпроса ми, знаеше, че следя светлината. Някой искаше да ме спре! Защо? Трябваше да разбера...
Върнете се в началото Go down
Ayradyss
асоциален
асоциален
Ayradyss


Брой мнения : 3
Join date : 13.08.2010
Age : 34
Местожителство : София

Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime13/8/2010, 22:01

Отчаянието и умората от преследването взеха превес над мен. Седнах на една скала и загледах унило отражението си във водата. Водата...та нали тя беше пазителката на всички тайни, нали в нея се криеха спомените, знанията и мечтите на всички...може би тя знаеше на къде е тръгнал крадецът на фенера, крадецът на моята светлина...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/a.pravcheva
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime8/11/2014, 16:32

И сякаш водата беше чула мислите в главата ми,защото когато погледнах в нея за втори път светлината беше там.
Крадеца не беше откраднал фенера,просто аз си бях затворила очите за миг.
След като осъзнах това,вдигнах глава и погледнах на горе към звездното небе...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нашата история Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нашата история   Нашата история I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нашата история
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Общи неща :: Форумни игри-
Идете на: