Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложение ...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime30/10/2014, 04:34

Всичко тече, всичко се променя..
Рано ми е да се изказвам, но!
Първото ми предложение е за промяна на скрипта на сайта. Този е твърде тъмен, а това отблъсква. Би могло с времето да се сондират мнения, но... Smile Засега текучеството не е голямо.
Второто ми предложение е да се подредят отделните "джаджи" на страницата.. някак е твърде разхвърлен.. Ако сега стартира и тепърва трябва да набира членове, надали би имало и 5.. Е, откровена съм по природа. Smile
Третото ми предложение е към админа - да позатегне малко мерките... откъм реклами. Това е сред последните места, посветени наистина на уика, има какво да се развива, надали интересът е спаднал, но..усилие иска..
Четвърто предложение - в крак с модата - страница на сайта, връзка с други сайтове(приятелски) и т.н. Така желаещите да пишат и комуникират ще се увеличат... Фейсбук е някак.. неудобен за диалог, информацията е пръсната и хаотична... За блог става, но не и за средище с практика и възможност за обширна информация..
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime30/10/2014, 05:51

Да скъпа и аз мисля че трябва да е малко по-светло и малко повече кирилица ще е по-добре.
Не всеки говори английски Embarassed
Но,това с практиките... Не ми се ходи в "Хоугърд",може би място където да споделиш кое как го правиш,
да обменим мнения. Да си свериш часовника,един вид.
Просто магията преди всичко е самотно занимание Razz
Върнете се в началото Go down
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime30/10/2014, 14:12

Моргана, в уика можеш да практикуваш съвсем сам, а можеш и да си в ковън. Ковъните обикновено са от 13 души, но могат да варират..КОй и както го усеща.
Върнете се в началото Go down
моргана
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ



Брой мнения : 32
Join date : 24.10.2014
Age : 50
Местожителство : софия

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime30/10/2014, 14:20

Просто като чуя за практики веднага правя асоциация с промит мозък и заставам на зъби и нокти, Ниобе мила. Smile
Върнете се в началото Go down
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime31/10/2014, 16:34

Идея нямам, какво влагаш като смисъл в "промит мозък", но май и не ми е важно да зная. Този форум, а и много други, го има благодарение на това, че някой си е направил труда да сподели своята практика. Наред с това се дава възможност и на всички, които искат, да изпробват личния опит на някого другиго. Та..
Нека разширим мирогледа си и да не бъдем тесногръди. Да оставим личните си обременености навън..
Честит соуин!
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime31/10/2014, 17:44

Чадо, проблемът е, че не е много сигурно кой притежава админските права на този сайт. Аз съм само модератор, дори това "Честита коледа и нова година" от логформата не мога да променя ;/
Върнете се в началото Go down
Niobe
новак
новак
Niobe


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2014

Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime31/10/2014, 18:45

пратих ти съобщение.. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение ...   Предложение ... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Начало :: Новини-
Идете на: