Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имболк/Свещница

Go down 
АвторСъобщение
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Имболк/Свещница Empty
ПисанеЗаглавие: Имболк/Свещница   Имболк/Свещница I_icon_minitime2/2/2012, 20:01

Ето, че и този празник дойде Smile
Тази година се разфуча Кралят на Зимата, навъси се и развя плащ, на едри парцали посипа земята.Види се- не му се отстъпва Тронът на Колелото.
Но отново запалиме свещи, и напълнихме чашите с вино, кръвта на Летния Крал, и прошепна ни виното, че отоново ще се върне Слънцето Smile
А тази година бях забравил за празника... така се случи, че съм се пооткъснал от света ;/
Но... отидох за едно до магазина и имаше промоция на свещи, за това си купих. Прбрах се и звънна ми стар приятел, от друг град и дойде с бутилка вино. А този човек на днешния ден е роден и провесията му е воинска, пък и той самият ратта най му е на душа. Истински вълк Smile
И ето , от самосебеси Имболк се самоорганизира и се самоотпразнува Smile
Чак когато изпихме всичко и влязох във фейсбука видях пожеланията от вас и се усетих какъв ден е днес Smile Но беше 3 през нощта.

Та..нека с няколко думи да завърша: Честит ви Имболк Smile И нека Светлината осветява пътя ви Smile
Имболк/Свещница 4342769W
Върнете се в началото Go down
 
Имболк/Свещница
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Уика за новото поколение ... :: Празници-
Идете на: