Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Форумни срещи

Go down 
+2
Dumnorix
Cath
6 posters
АвторСъобщение
????????
Гост




Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime13/3/2011, 15:51

Потребителите на този форум са малко. Твърде малко за такова хубаво място. Повечето - неопитни. И все пак не можем да се развиваме само пишейки по дадени въпроси. Трябва да действаме. Защо да не се видим? Да се усетим, да направим нещо малко заедно. Работата в група е различна. Защо не опитаме? Сбирките ще са в различните градове - няма как да очакваме да се съберем всички във Варна, например. А и защо не направим поне една среща по едно и също време ? Пловдивчани, софианци, варненци и тн - всички да се срещнем на 12.12.12 в 18ч. например. И да изпратим Любов към страната си. Към Земята. Към Вселената. Към всички онези малки и красиви кътчета, незабелязвани от повечето хора. Към фабриките, моловете, строежите, министерствата. Да направим света с една молекула по-усмихнат. И ние също да се усмихнем. После може да отидем на кафе/кръчма/сладолед/кино. Да си прекараме добре, общувайки с хора с подобно на нашето мислене, с подобни убеждения.
Чакам отговор преди да дам първото си конкретно предложение към тези, които живеят под седемте хълма. А ако от останалите градове решат също може да се включат. Wink
Върнете се в началото Go down
Cath
PRO
PRO
Cath


Брой мнения : 89
Join date : 28.03.2010
Age : 38

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime13/3/2011, 18:32

Smile Малко скептично почвам, ама нямам никакво, ама никакво желание да пращам любов

Звездица написа:
Към фабриките, моловете, строежите, министерствата.

По-скоро други неща бих им пратила! Twisted Evil

Иначе за срещите аз винаги съм била "ЗА". За съжаление вече не съм под тепетата, а съм "у столицата". Sad
Върнете се в началото Go down
http://occultroom.blogspot.com/
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime14/3/2011, 02:07

Cath написа:
Smile Малко скептично почвам, ама нямам никакво, ама никакво желание да пращам любов

Звездица написа:
Към фабриките, моловете, строежите, министерствата.

По-скоро други неща бих им пратила! Twisted Evil
(


Талибан с намотки Smile Wink Smile

Е.. наближават хубави празници , може да използваме някой от тях...

Аз живея пътувайки между три града София-Пловдив и Видин... Така ,че ..


Кой откъде е?
Върнете се в началото Go down
????????
Гост




Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime16/3/2011, 19:15

Хахахахаха, Cath, не си единствена! Very Happy Горното го писах в по-перфектционистко настроение... Жалко, че вече си в София. А къде се изпокриха останалите? Няма ли желаещи за една среща?
Върнете се в началото Go down
velvet_s
PRO
PRO
velvet_s


Брой мнения : 96
Join date : 16.03.2010
Age : 38
Местожителство : Бургас

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime16/3/2011, 21:08

Аз няма как да мръдна от Бургас заради 2-годишното дзверче дето си имам Laughing
Освен по Великден,когато ще ходя към Пазарджик...мога да прескоча до Пловдив в един от почивните дни...
Върнете се в началото Go down
????????
Гост




Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime17/3/2011, 19:49

В събота и неделя ли? :/ Аз тогава няма да съм в града. Ако другите пловдивчани (има такива, нали?) са свободни можете да се разберете. Smile
Върнете се в началото Go down
cnaiper
асоциален
асоциален
cnaiper


Брой мнения : 3
Join date : 28.10.2012
Age : 34
Местожителство : София

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime28/10/2012, 03:45

Ами хайде де ... ако има Софианци съм съглсен на срещички по всяко време Smile
Върнете се в началото Go down
Foxy_Loxy
новак
новак
Foxy_Loxy


Брой мнения : 9
Join date : 21.10.2015
Местожителство : София

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime23/10/2015, 15:11

Я да помръдна малко тази тема Exclamation

Кой все още се навърта тук и има ли интересуващи се от потенциални срещи
... приверно другия месец? Rolling Eyes

Ако има - пишете от къде сте.
Струва ми се, че ще е хубаво да се срещнем
и видим отново/запознаем Very Happy
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime24/10/2015, 01:40

При тези опасни времена и наказание между 6 и 30 години за жестоко убийство, ако убиеца не си плати да му се размине, на твое място нямаше да предлагам срещи с непознати.... В момента няма държава... Няма закони.... Твърде много изверги са на свобода.... Така че ти препоръчвам не само тук, а никъде да не се навиваш на срещи с непознати.... Може да се окаже фатална грешка една такава непредпазливост и особено за жените в днешно време....
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime25/10/2015, 23:01

Недей да плашиш момичето.
Ний с теб кат бяхме по-млади не се ли срещахме със случайни хора? Пък ей го на- живи и здрави сме.
Времената са си същите, само дето mIRC се замени от Фейсбук.
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime25/10/2015, 23:28

Други времена бяха тогава, по-спокойно беше, малък град, целият град се знае и е почти невъзможно да се запознаеш с някой ,без да намериш някаква връзка с трети лица, която да свързва....

Все още имаше следи от закони по наше време...

А  днес....

От печата- във Велико Търново убита студентка насред улицата, жестоко убита и обрана... Убиецът не е осъден до живот... И иска намаляне на присъдата си... След десетина години вероятно, ей така, за добро поведение, ще бъде пуснат на свобода и като го гледам- ще убие отново, защото психопатията е нелечима, а този има всички признаци...

От печата- излязъл на свобода убиец, убил и върнат обратно сред нормалните хора, се опитал да се бие с полицай... Но за щастие на полицая, на убиецът не му провървяло...

Отделно навремето практиката ми ме е срещала да речем, примерно- от близък план с изпълненията на сериен убиец на деца и прочието калпавост на родното ни законодателство, което изтърва кретена веднъж, а жертвите му са над 30, до едно децата са мъчени зверски и насилвани с месеци преди да ги убие...

А отделно, освен убийци, по тази държава е пълно и прелива с каква ли не още паплач.... Която също живее с чувство на безнаказаност...

Жените и децата са по-уязвими... Тук четат такива.... И някак ми е съвестно да препоръчвам да се пазят... Най-елементарното пазене е да избягват срещи с непознати, уговорени през интернет.... Защото за нас с теб ми е ясно, но това сме ние , а освен нас има и други и за тях  всичките нямаме как да гарантираме,а еле пък и ако не е в този форум...

А иначе това като тематика в моя си форум- до колкото ми е в компетентността- е добре развито, дамската аудитория го е изчела, коментирано е цял набор мерки за избягване на попадането в кофти ситуации....

Целта ми не е да плаша без основание.... А да предпазя.... Още повече, че една от форумките също пострада, по моя препоръка се въоръжи и понеже пак изпадна в затруднено положение, въоръжението размисли нападателя....

Та защото държавата ни от години не е безопасна,
затова и съм против такива теми за срещи по интернет...
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime28/10/2015, 00:09

Не знам, аз нямам отрицателен опит, не съм попадал на злонамерени хора, даже напротив- имал съм много хубави и ползотворни контакти с много мили, възпитани и свестни хора.
Колкото до печата- аз съм журналист, аз ги пиша тия новини, много добре знам колко от тях са реални и колко не. Положението сега е в пъти по-добро от наше време. ЕС принуди нашите управници да се погрижат малко от малко законност да има.
Просто тогава сме били млади, не сме обръщали внимание на кримките.

И в крайна сметка - какво толкова опасно има в една форумна среща в някое кафене? Много от хората така или иначе се познават, отделно в кафенетата си има персонал, други посетители, охрана. Ако някой ти се стори не баш наред с главата- отказваш да се виждаш повече с него и толкоз.

Ако Фокси_Локси е тази за която я мисля- вече се е видяла с повече от половината пишещи в тоя форум и никой не я изяде Very Happy

Иначе- браво за загрижеността, хубаво е да има някой "глас на разума" Smile
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO
The Shadow


Брой мнения : 86
Join date : 15.06.2009

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime28/10/2015, 00:27


Какво опасно има.... След подобни срещи с образа от по-горния ми постинг- над 30 деца и младежи са отвличани, завързвани във вана, зверски насилвани, пребивани, хранени само с хле*арки, описвано им е как са убивани другите преди тях и след месеци ужасяващи мъчения- убивани...

Опасявам се , че журналистиката не отразява и една капка от цялата жестока реалност.... Това , което сега го написах, няма да го видиш като новина в никоя медия.... Случаят е от съдебна практика.... Аз не съм човек, който пише новините.... Аз седях до адвокатката на избягало по чудо дете ,докато ми обясняваше заплахите за убийство, които е получила от серийния убиец.... Убиецът заплашвал и съдии и не за пътви път към онзи момент.... Собствените му родители първи го предали, но съда го изтървал и родителите му избягали спешно и без следи в друга държава...

И гледах продънената съдебна система от първия ред....

Ти си мислиш, че е по-безопасно.... Но аз зная хора от съда, вече пенсионери... И не.... От както сме в ЕС, сме бунище , преливащо от отрепки....

Аз поне не искам да нося отговорност, ако някое дете или жена се предоверят и попаднат на някоя отрепка...
Върнете се в началото Go down
Foxy_Loxy
новак
новак
Foxy_Loxy


Брой мнения : 9
Join date : 21.10.2015
Местожителство : София

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime29/10/2015, 01:18

Разбира се, че трябва да бъдем предпазливи. Но пък да не прекаляваме.
За първи път ходих на срещи на хора, интересуващи се от нещо в тази област
преди 12-13 години и за последно (за сега) - този месец.
Имам само позитивни и да кажем неутрални впечатления - но не и отрицателни.

Просто се исках да знам дали има други желаещи.
Все пак мерси за грижата. Wink
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime29/10/2015, 17:33

Точно тъй Smile

Иначе- да, не отричам, че може и да има и такива хора, като описваните от Шадоу, ама Хитлер не е Германия. Пък и както казах паганистите/вещиците/уиканите в България сме толкова малко, че всички се познаваме лично, едно ново лице да се появи на такава среща- няма как да не го запомня Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Форумни срещи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумни срещи   Форумни срещи I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Форумни срещи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Начало :: Потребители-
Идете на: