Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Анкетата за вас

Go down 
АвторСъобщение
Cath
PRO
PRO
Cath


Брой мнения : 89
Join date : 28.03.2010
Age : 38

Анкетата за вас Empty
ПисанеЗаглавие: Анкетата за вас   Анкетата за вас I_icon_minitime7/11/2014, 04:10

Не знам как точно ми хрумна, но преди няколко дни реших, че искам да науча повече за състоянието на практиката, както и за нагласите на хората, занимаващи се с мистицизъм. Или с други думи - искам да науча повече за вас! Разбира се, веднъж щом съберем достатъчно отговори, резултатите от проучването ще бъдат публикувани в страницата на блог-а ми, линк към който можете да откриете в личния ми профил (че да не стане като реклама, защото не това е целта).

И така, с помощта на верни приятели, успях да съчиня завидно количество въпроси, отнасящи се до вашите вярвания, разбирания, практика и общи нагласи. Но за да бъде успешна анкетата, ще трябва да я попълнят възможно най-много хора. И тук имам нужда от вашата помощ. Споделете линкът към проучването с ваши познати и приятели, за които знаете, че имат интерес към мистицизма; споделете го в интернет форуми и групи, в които участвате; споделете го в социалните си мрежи, ако това не представлява проблем за вас. Споделяйте го с всеки, който смятате за подходящ, дори и да не ви е най-добрият приятел точно в този момент или дори и да се намира на другия край на света.

В процеса на работа, започнах да се обръщам към проучването с "МЕГА анкета". Надявам се, с ваша помощ, името да се оправдае.

Не ми е известно подобно нещо да е правено някога в България, така че, с малко преувеличение, можем да кажем, че попълването на анкетата, ще е един почти исторически акт.  Very Happy

Но да не губим повече време! Моята голяма мистична анкета можете да попълните на този адрес

https://docs.google.com/forms/d/1AYbIpvnu6gCj3oIHoGwx0yTLi6XaDlMjjUkstM8o9Jw/viewform

А след като я попълните - споделете я! Благодаря ви предварително за помощта!  cheers
Върнете се в началото Go down
http://occultroom.blogspot.com/
 
Анкетата за вас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Общи неща :: Свободна зона-
Идете на: