Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Медитация

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MansonEvill
асоциален
асоциален



Брой мнения : 2
Join date : 13.01.2013
Местожителство : Русе

Медитация  Empty
ПисанеЗаглавие: Медитация    Медитация  I_icon_minitime13/1/2013, 21:29

Здравейте, казвам се Стефани и съм на 15! Занимавам се с медитация, освен това практикувам ритуали и заклинания, разпознавам латински заклинания и се занимавам със Уика! Разгледах форума и ми стана изключително интересен, от време на време чета вашите теми и реших и аз да пусна една тема за да обменим опит! Имам няколко заклинания, но тей като извесно време се бях присединила към една "секта" съм се занимавала и с черни магии и заклинания и виждам разликата между силата на ритуалите и заклинанията! В много други форуми виждам очевидните им грешки дори четох за ритал на черния дракон ! а това е може би най черният ритуал който съм виждала!
Та по темата исках да ви питам вие Медитирате ли и ако да как ? Например аз запалвам една ритуална свещ лягам по гръб затварям очи и започвам да се съсредоточавам върху дишането си! След това отварям чакрите си една по една който представят цветовете : Червено Оранжево Жълто Зелено Синьо и Бяло What a Face тези цветове се сливат в едно и се движат във тялото ми като пречистват всичко замърсено и лошо ! И така на татък Smile Very Happy Вие имате ли си собствен начин на медитация ? Разкажете ми Smile !
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Медитация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Медитация    Медитация  I_icon_minitime14/1/2013, 04:35

Хей човек я разкажи за "ритуала на черния дракон"? И за сектата? Това в Русе ли?
Всмис аз като човек скитник обикалях насам натам, включително и в Русе та ми е интересно кой е бил там и какво е правил?

Хех..ами за медитация... много често заспивам по време на медитация. Помпринцип ползвам съкратени техники за навлизане в алфа-честота, като "погледа нагоре"..пък колкото до спокойствието-никога не съм имал проблем с емоциите.

Иии да..щях да забравя: Добре дошла, Стефани Smile
Върнете се в началото Go down
 
Медитация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книга за Медитация?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Уика за новото поколение ... :: Уика [ Уичкрафт ]-
Идете на: