Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!
Уика форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Уика форум
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Заземяване

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Звездица
асоциален
асоциален



Брой мнения : 3
Join date : 19.03.2011

Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime1/4/2011, 17:26

Как се заземявате? Какви техники сте чували?

Трябва ми нещо по-силно от обичайното. Нещо, което да ме задържи на това измерение, заедно със здравия ми разум.
Върнете се в началото Go down
trfv
асоциален
асоциален
trfv


Брой мнения : 5
Join date : 06.04.2011

Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime7/4/2011, 23:04

Имаше една отвара.
Тя е следната:
Под деиствието на електро-лиза правиш кварцова Н20 ,след това я вариш с орехови 4ерупки и 1ч. лажичка NaCL (готварска сол).
Пиеш го охладено преди да напуснеш трупът си.




Авторска алхимична формула Wink
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER
Dumnorix


Брой мнения : 280
Join date : 26.09.2009
Age : 41
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime8/4/2011, 02:25

Пробвал ли си я?
Върнете се в началото Go down
Gemini
новак
новак
Gemini


Брой мнения : 12
Join date : 02.02.2011

Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime8/4/2011, 03:31

Явно се отразява на правописа...
Електролиза с кварц? Neutral абе по химия подремвах вярно, но все пак как става това?
Звездице, кажи какво СИ пробвала вече, че смяташ че ще ти трябва нещо по - силно. Smile
Ъ да и още нещо, нали знаете, че за физическо напускане на тялото не може да става дума, а говорим за изместване на възприятията и разширяването им, което осезаемо е равносилно на напускане на тялото? За това и си мисля, че “котвата“ трябва да е по - скоро психическа, отколкото физическа. Пробвала съм с музика, с наистина СМРАДЛИВИ благовония и още няколко неща, неканонични но действащи.
Върнете се в началото Go down
Звездица
асоциален
асоциален



Брой мнения : 3
Join date : 19.03.2011

Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime9/4/2011, 04:08

Хахаха, не съм напускала тялото си. Не многа да го правя... все още.
Както и да е. Случиха ми се някои неща и тъй като не мога да разпределям равномерно енергията си (очевидно) се получи нещо като "пренатоварване". Мисля, че е важно да спомена, че беше вечер. Отделих се малко по-настрани от приятелите си (бяхме излезнали на разходка) и започнах един напев, който ми дава сила. Почуствах как земният свят изчезва. Ако бях продължила още малко щях да се пренеса някъде другаде, а знам, че не съм готова. Върнах се бързо при приятелите си, гушнах едното момиче и й казах да ме държи. По принцип се заземявам свързвайки се с дървета, но онази вечер не бяха особено дружелюбни... Дали защото просто не съм свикнала с нощтните енергии, или защото бяхме близо до гробище не знам. Не помня как точно се оправих, но не ми се случва за първи път и не е особено приятно.
Върнете се в началото Go down
xSmilee
асоциален
асоциален
xSmilee


Брой мнения : 4
Join date : 11.07.2012
Age : 24
Местожителство : Elin Pelin,Bulgaria

Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime11/7/2012, 20:42

Звездица написа:
Хахаха, не съм напускала тялото си. Не многа да го правя... все още.
Както и да е. Случиха ми се някои неща и тъй като не мога да разпределям равномерно енергията си (очевидно) се получи нещо като "пренатоварване". Мисля, че е важно да спомена, че беше вечер. Отделих се малко по-настрани от приятелите си (бяхме излезнали на разходка) и започнах един напев, който ми дава сила. Почуствах как земният свят изчезва. Ако бях продължила още малко щях да се пренеса някъде другаде, а знам, че не съм готова. Върнах се бързо при приятелите си, гушнах едното момиче и й казах да ме държи. По принцип се заземявам свързвайки се с дървета, но онази вечер не бяха особено дружелюбни... Дали защото просто не съм свикнала с нощтните енергии, или защото бяхме близо до гробище не знам. Не помня как точно се оправих, но не ми се случва за първи път и не е особено приятно.
как го направи? :]]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заземяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заземяване   Заземяване I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Заземяване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Уика форум :: Уика за новото поколение ... :: Ритуали и заклинания-
Идете на: